Regionális értékesítési menedzser (UK)

Szeretnél egy kiváló szakemberekből álló csapat tagja lenni és részt venni nemzetközi terjeszkedésünkben? Londoni csapatunkba keresünk értékesítési menedzsert, aki magyarul és angolul is folyékonyan beszél és, aki átvenné kinti leányvállalatunk működtetését is.

A JobCTRL® Regionális értékesítési menedzsereként a te feladatod lesz a teljes termékportfóliónk  értékesítési folyamatának és a cég ügyeinek koordinálása.Szorosan együtt fogsz dolgozni a support-osainkkal annak érdekében, hogy a JobCTRL® az ügyfél igényeinek megfelelően legyen konfigurálva. Az ideális jelöltnek többéves tapasztalata van üzleti szoftverek és alkalmazások értékesítésében, tud egyszerre több ügyféllel foglalkozni és szeret lelkes, pozitív hozzáállású csapatban dolgozni.

Fő feladatok

  • Új értékesítési lehetőségek keresése a már meglévő és új ügyfeleink körében.
  • Egy-egy termék- vagy szolgáltatásbevezetés teljeskörű koordinálása.
  • Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása az ügyfelekkel, a Menedzsment értesítése a jelentősebb új lehetőségekről.
  • Bevételi tervek, eladási számok elkészítése, stratégia kidolgozása az értékesítési célok elérése érdekében.
  • Ügyféligények gyors kezelése,egyeztetése a fejlesztéssel és a support-tal.
  • Riportok készítése a Menedzsment számára heti szinten a tervezett találkozókról, azok eredményéről. A szükséges adminisztráció elvégzése a CRM rendszerben.
  • A cég ügyeinek vitele az UK törvényeknek megfelelően, erről a Menedzsment folyamatos informálása.

Szükséges végzettség, tapasztalat

  • Üzleti területen szerzett diploma.
  • Üzleti szolgáltatások értékesítésében szerzett legalább 3 évnyi tapasztalat.
  • Kitűzött értékesítési célok teljesítése, aktív kapcsolatrendszer kis- és nagyvállalati potenciális ügyfelek körében.
  • Utazási hajlandóság.
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás.

Egyéb készségek

  • Találkozók sikeres szervezése a célterületek döntéshozó képviselőivel.
  • Hosszútávú üzleti kapcsolatok kialakításához való affinitás.

Mi garantáljuk neked, hogy

  • szeretnénk, ha szeretnél itt dolgozni és mindent elkövetünk, hogy ez így is maradjon,
  • változatos feladatokat fogsz kapni,
  • nemzetközi a munkakörnyezet, Perutól Japánig ér a kezünk,
  • nálunk valóban rugalmas a munkaidő és támogatjuk a home office-t.

Kérünk, minél több mezőt tölts ki az űrlapon! Ezzel megkönnyíted a munkánkat, hiszen minél több adatot adsz meg, annál könnyebben dönthetjük el, hogy a jelentkező vagy az ajánlott személy megfelel-e a követelményeknek.

Tallózás

(DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG, max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

    tallózz/húzz ide DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG fájlokat (max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

      *kötelező mezők

      Ő kell nektek

      Én ajánlom