Projektvezető mérnök (3D fémnyomtatás)

Induló 3D fémnyomtatás projektjeink műszaki vezetésére keresünk több éves, fémfeldolgozó iparban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező projektvezető mérnököt, aki levezényli és műszakilag irányítja projektjeinket, valamint elvégzi a szükséges dokumentációs feladatokat is az ajánlat adástól a munkák átadásáig.

Feladatok

  • Megrendelőktől érkező igények és rendelések feldolgozása, ajánlatok műszaki elbírálása.
  • Árajánlatok készítése, projektek teljes körű dokumentációjának előkészítése, biztosítva azok pontos, megfelelő műszaki tartalmát.
  • Komplex termékek, részegységek, alkatrészek 3D tervezése, anyagszükségletek meghatározása.
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése.
  • A jóváhagyott konstrukció alapján a gyártás elvégzése.
  • Az érvényes szabványoknak, előírásoknak való megfelelés biztosítása.
  • Műszaki átadás-átvétel előkészítése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal.
  • Költségvetés készítés, ajánlatkészítés, szerződéskötés előkészítése.

Elvárások

  • Gépészmérnök/gépésztechnikus végzettség vagy egyéb felsőfokú végzettség kiegészítve mérnöki területen szerzett szakmai tapasztalattal.
  • Angol és német nyelv magabiztos használata szóban, írásban.
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, projektvezetésben tapasztalat.
  • Utazási hajlandóság (németországi tanulmányút a szükséges technológiák megismeréséhez).

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, fejlődő környezet,nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport.

Kérünk, minél több mezőt tölts ki az űrlapon! Ezzel megkönnyíted a munkánkat, hiszen minél több adatot adsz meg, annál könnyebben dönthetjük el, hogy a jelentkező vagy az ajánlott személy megfelel-e a követelményeknek.

Tallózás

(DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG, max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

    tallózz/húzz ide DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG fájlokat (max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

      *kötelező mezők

      Ő kell nektek

      Én ajánlom