CC frontend fejlesztő

A TcT CC részlegén arra törekszünk, hogy ügyfeleink és az ő ügyfeleik a lehető legkényelmesebben és legegyszerűbben tudjanak kapcsolatba lépni egymással. A teljes mértékben saját fejlesztésű rendszereink stabil működése nagyban a fejlesztőinken múlik, ezért is keresünk közéjük új kollégát.

CC megoldásainkkal nem csak telefonhívást kezelünk, hanem egyre több csatornát is, pl email, sms, facebook hozzászólás, messenger üzenet, webes megkeresés, posta.

A Te feladataid az alábbiak lesznek:

  • olyan operatív felületek kialakítása, amikkel a konkrét ügyfélkiszolgálás történik, emellett adminisztrációs / paraméterező felületek, illetve supervisori felügyeleti eszközök megvalósítása,
  • ügyfeleinktől érkező egyedi rendszerintegrációs kérések megvalósítása,
  • a rendszereink működéséhez szükséges saját modulok fejlesztése,
  • előfordulhat kisebb, tisztán backend modul megvalósítása is.

Olyan fejlesztőt keresünk, aki:

  • már legalább 3 éve fejleszt Windows platformra,
  • az következőket alkalmazva önálló munkára képes: C# / .NET framework / Visual Studio, MS SQL Server T-SQL, ASP.NET MVC, WCF, EntityFramework, Rest API, Web API 2, HTML, CSS, JS, MS Unity (Dependency Injection), jQuery UI, KnockoutJS

Ha a fentieken túl még az itt felsoroltak közül is rendelkezel ismerettel valamiben, te vagy a mi emberünk:

  • requireJS
  • bootstrap
  • AngularJS
  • Vue.js
  • Mercurial

Mi garantáljuk neked, hogy:

  • Olyan feladatokat fogsz kapni,melyekből rengeteget tudsz tanulni és fejlődni,
  • Hosszú távra tervezünk veled,
  • Nálunk valóban rugalmas a munkaidő,nincs kötelező „9 - 17.30-ig”,
  • A koronavírus miatt tartósan dolgozhatsz home office-ban.

Kérünk, pályázatod beadása során írd meg nekünk fizetési igényed és a legkorábbi időpontot, amikor munkába tudnál állni nálunk! Ezt megteheted az önéletrajzodon belül, vagy a jelentkezési űrlap Szakterületek mezőjében. Köszönjük! :)

Kérünk, minél több mezőt tölts ki az űrlapon! Ezzel megkönnyíted a munkánkat, hiszen minél több adatot adsz meg, annál könnyebben dönthetjük el, hogy a jelentkező vagy az ajánlott személy megfelel-e a követelményeknek.

Tallózás

(DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG, max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

    tallózz/húzz ide DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG fájlokat (max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

      *kötelező mezők

      Ő kell nektek

      Én ajánlom